درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره ما

ممت ماکینا با 120 کارمند باتجربه به 65 کشور جهان صادر می کند و در زمینه تولید قند و شکلات در بخش خود حرفی برای گفتن دارد.

keyboard_arrow_down

Mehmet Büyükçiftçi   

Mehmet Makina San. Tic. A.Ş   
Chairman of the Board   

این شرکت با 120 کارمند باتجربه به 65 کشور صادر می شود و در زمینه تولید قند و شکلات در بخش خود حرفی برای گفتن دارد.

Mehmet Buyukciftci ، رئیس هیئت مدیره تجارت صنعت ماشین آلات ممت ، در سال 1972 در قونیه متولد شد. وی از 12 سالگی وارد صنعت شد و در شرکت های مختلف شروع به کار کرد. وی با گذراندن دوره های کارآموزی و کارفرما در رشته خود تجربه و دانش کسب کرد. در سال 1997 ، او محل کار خود را تأسیس کرد و تحصیل خود را عملی کرد. وقتی این محل کار را باز کرد ، تراکتوری را که ارزش منصفانه آن 6000 دلار بود تقریباً از پدرش قرض گرفت و از آن به عنوان سرمایه استفاده کرد. وی محل کار خود را با یک ماشین تراش در 80 متر مربع در یک سایت کوچک صنعتی به بهره برداری رساند.

Memet Machinery به یک شرکت تولید کننده ماشین آلات تولید آب نبات و شکلات تبدیل شده است و با افزایش از 80 متر مربع به 14 هزار متر مربع منطقه بسته و با 120 کارمند باتجربه به 65 کشور دنیا صادر می کند و در زمینه تولید ماشین آلات شکر و شکلات حرفی برای گفتن دارد. .

Buyukciftci ، که زندگی تجاری خود را نوآوری می داند ، با استفاده از آن اطمینان حاصل کرده است

گامهای شجاعانه و قاطع که Memet Machinery با داشتن 34 سال دانش و تجربه در صنعت در 65 کشور جهان فعالیت می کند. روحیه تجاری Buyukciftci دلیل این است که ماشین آلات ممت در مدت زمان کوتاهی در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت می کنند.

ماشین آلات ممت (Memet Machinery) که در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت می کند ، قصد دارد در میان سه تولید کننده برتر دستگاه شکلات در جهان قرار گیرد. Memet Machinery در چارچوب این هدف به فعالیت های تحقیق و توسعه اهمیت زیادی می دهد و سرمایه گذاری های خود را در این راستا محقق می کند. Memet Machinery که با انجام مهندسی معکوس در حال توسعه است ، مطالعات تحقیق و توسعه خود را در تولید بسیار سریع انجام می دهد. در این زمینه ، ماشین آلاتی تولید کرده است که اولین دستگاه ها در ترکیه و جهان هستند. با این نوآوری ها ظرفیت تولید مشتریان فعلی خود را با نیروی انسانی کمتر ، مصرف انرژی کمتر و مسئولیت در قبال طبیعت افزایش داده است.

   

 ممت ماکینا به فعالیت های تحقیق و توسعه

     اهمیت زیادی می دهد

و در این راستا سرمایه گذاری می کند.

سالن تولید 140000

تعداد کارکنان 120

صادر به کشور دیگر 65

آیا پروژه جدیدی دارید؟
بیایید صحبت کنیم

لطفا برای کسب اطلاعات در مورد محصولات و پروژه های کلید در دست با ما تماس بگیرید.

فهرست